77335083
ورود کاربران  /  عضویت کاربران

مشخصات شوتینگ زباله

10 / 10
از 4 کاربر

 « مشخصات شوتینگ زباله »

                                         

ردیف

شرح

1

کانال شوتینگ زباله ساخته شده ازورق استیل نگیرخارجی تیپ304 به  ضخا مت 8/. تا یک میلیمتر،کانا لها به  قطر50 تا 60  سانتیمتر به شکل استوانه بدون برجستگی و یافرورفتگی درداخل که مانع ازتوقف کیسه و یا باکتری شود ساخته  و بوسیله استوپرهائی از ورق فولادی فرم داده شد ه به صورت تلسکوپی داخل یکدیگر قرار میگیرند . ضمناً جوشکاری داخل کانال انجام نخواهدشد .

2

درب شوتینگ زباله ساخته شده ازورق استیل که  بصورت لولائی قابل با ز و بسته شدن بوده  ودارای سینی و پرده روبرو ازورق استیل میباشدکه همگی درون اتاقی متصل به کانال قراردارند . درب دارای لاستیک درزبندی ودستگیره و استوپر جهت کنترل بازشدن درب و همچنین بصورت دوجداره با سازه فلزی در داخل در و بابعاد 40×45 سانتیمتر میباشد.

3

درب انتهائی شوتینگ با اهرم وزنه ای و به گونه ای کار میکند که به هنگام خروج زباله باز،پس از تخلیه باکمک وزنه بسته میشود ودرصورت بروزحریق به علت بسته بودن درب آتش از طریق کانال به طبقات بالا منتقل نخواهد شد.

4

ونت در بالاتـرین نقطه کانال بکارگرفته میشود کـه تـوسط هـواکش مکانیکی هوای داخل کانال  را به بیرون هدایت می کند  وعملا مانع نفوذ بوی متراکم داخل کانال به طبقات میگردد.    

5

سرعتگیر ساخته شده از ورق استیل که بصورت پله ای مورب روبروی یکدیگر با فاصله های مناسب نصب میگردد تا با کاهش سرعت کیسه در کانال مانع از پاره شدن آن شود و در هر طبقه متناسب با ارتفاع به تعداد مورد نیاز نصب میگردد .

6

 نازلهای شستشو ،  بر روی کانال بالای درب بصورتی که در داخل کانال زائده ای ایجاد نگردد تعبیه میشود و از طریق لوله 5 لایه و اتصالات مورد نیاز نصب و  مسیر  را  شارژ مینماید .

7

عایق صدا گیری کراسلینک بر روی جدار بیرونی کانالها پوشش کامل میدهد.این عایق جهت عدم انتقال صداهای ناشی از برخورد کیسه و پاشش آب با دیواره کانال در حال حاضر بهترین عایق شناخته شده اروپا میباشد .

 

ردیف

شرح

    8

زانو ساخته شده از ورق استیل به ضخامت 1.25 میلیمتر که در صورتیکه مسیر کانال منحرف شود از آن استفاده میگردد و در داکت هایی که مستقیم وارد اتاق تخلیه میشوند نیازی به نصب آن نمیباشد .

    9

کوتینگ نهایی که در صورت درخواست مشتری بر روی فوم پاشیده میشود زیرا تمام عایق ها با افزودنی های خاص تبدیل به آرام سوز میشوند و برای اطمینان 100 درصدی از عدم آتش گرفتن عایق فوم کراسلینگ ، این کوتینگ خاص بر روی کانال ها پاشیده میشوند .

          10

مخزن تحت فشار شستشو که قابلیت ضد عفونی و یا عطر افشانی بوسیله اضافه نمودن این مواد را دارد و این مخزن به ظرفیت 20 لیتر از ورق استیل نگیر ساخته شده و  با قیف استیل مواد شوینده و ضدعفونی درون مخزن شارز میگردد . شیر خروجی آب نیز بصورت  دستی میباشد . مخزن بوسیله اتصالات جوش داده شده و در بالاترین قسمت طبقات نصب میگردد تا با ورود آب شهر به مخزن و مخلوط شدن با مواد ضدعفونی از سمت دیگر مخزن وارد سیستم لوله کشی که منتهی به نازل ها میباشد کار مینماید .

11

پدال مکانیکی :

که با این پدال بدون دخالت دست درب شوتینگ باز و با رها کردن پدال درب بسته میشود که مزیت های آن عدم دخالت دست و رعایت بیشتر بهداشت قابل ذکر است .

مدل بعدی این پدال با همان مشخصات مدل برقی آن میباشد که در زیر پدال میکروسوئیچ فرمان مورد نیاز را صادر مینماید . در این سیستم اپراتور دخالتی نخواهد داشت .

12

 

 

 

 

 

 

 

 

  

قفل ها :

الف : قفل کارتی که با وارد کردن کارت در جای کارت درب شوتینگ باز و با خروج کارت بسته خواهد شد .

ب: قفل برقی نرمال باز که در تمامی اوقات شوتینگ قابل استفاده خواهد بود و با فرمان اپراتور تمامی درب ها بسته میشوند که معمولاً به هنگام شستشو این فرمان استفاده میشود .

ج : قفل برقی نرمال بسته که با فرمان منصوبه بر روی درب توسط بهره بردار باز و پس از زمانی (قابل تنظیم) مجدد بسته میشود . در این سیستم نیز اختیار باز شدن در زمان شستشو از بهره بردار گرفته میشود.

د : قفل برقی دو دکمه با فرمان باز و بسته شدن که در اختیار بهره بردار میباشد . این سیستم نیز

   توسط اپراتور از اختیار بهره بردار خارج میشود .

و : قفل برقی هوشمند که همیشه بسته بوده و با ورود هر فردی و مشاهده وی باز میشود که پس از فاصله گرفتن فرد مجدداً قفل میشود . این سیستم نیز توسط اپراتور از مدار خارج میشود  .                                                        

 

13

سیستم کامل شستشو و برس  شامل وینچ و برس که با یک کلید فشاری کار خود را شروع و به پایان میرساند وینچ با بدنه آلومینیوم و با گیربکس یک پارچه و کابل استیل . برس شامل 6 تا 8 برس مورب کمان شکل که به صورت اورلب و حرکت دورانی (خودگرد) و به کمک فنرهای هدایت کننده تمامی سطح کانال را برس کشیده و عمل شستشو را با قیاس سایر برس ها با درصد بیشتری انجام میدهد و با تابلوی فرمان که حرکت برس را بصورت صحیح و مداوم کنترل مینماید .

 

1مجموع 7 محصول
1مجموع 7 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :